niedziela, 22 stycznia 2012

Niedzielnie

Niestety nie mogę wejść w swoje komentarze i nawet ich nie widzę :( Dlatego bardzo przepraszam , że na nie nie odpisuję jak się już blogger uspokoi to może je chociaż przeczytam.
Cały styczeń chorujemy na zmianę z mężem i dziećmi. Ostatni tydzień to był dla mnie horror. Zapalenie ucha i okostnej. Nie życzę najgorszemu wrogowi takiego połączenia. Wnuki również się pochorowały, łącznie z synową, dlatego chrzest odwołany do lutego.
Poza tym wszystko toczy się pomalutku. Synek skończył właśnie 31 lat i jest to dla mnie zadziwiająca cyfra, bo przecież pamiętam jakbym wczoraj przywiozła go ze szpitala :) To trochę niesprawiedliwe, że dzieci tak szybko dorośleją:)
Dziś mam na obiad żeberka w kapuście i pieczone ziemniaczki. Będziemy sami do tych dobrości a ponioeważ nie umiem mało gotować to pewnie w poniedziałek synek weźmie do domu spory zapas.
Kupiliśmy w Lidlu poduszkę borowinową i jest coś bardzo przydatnego, dla każdego kto potrzebuje rozgrzać lub oziębić jakąś cześć ciała, mąż używa jej na nerki , w których ma odzywający się od czasu do czasu piasek.
Cieszę się z tej odrobiny śniegu jaka spadła ostatnio , choć oglądam go tylko zza okna. Ważne, że dobry humor mnie nie opuszcza i tego będę się trzymać.:))

6 komentarzy:

 1. No to masz ten sam problem co ja:(( Ja co prawda moge wejsc w komentarze na moim blogu, ale mam kilka blogow gdzie nie moge komentowac.
  Poduszki borowinowe (i podobne) uzywam i bardzo sobie chwale:)) Mam ich kilka o roznych ksztaltach w zaleznosci od czesci ciala, ktora chce sie taka poduszka oblozyc.
  Zdrowia zycze wszystkim!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne, takie połączenie tych dwóch stanów zapalnych musiało Ci dać niezle popalić. Kuruj się, nie wychodz zbyt wcześnie na dwór, nawet gdyby Cię kusił bieluśki śnieg i słońce. Ale to nam nie grozi, w tej chwili leje deszcz. Wracajcie oboje szybko do zdrowia i trzymaj się tego dobrego humoru.
  Miłego, :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o to niedobrze, ale mam nadzieję, że zostanie to poprawione przez bloggera. Radzę zgłosić na forum pomocowe bloggera.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co to jest poduszka borowinowa?

  OdpowiedzUsuń
 5. A w postscriptum zaproszenie do zabawy: http://scenki.blogspot.com/2012/01/gdzie-mi-tu-z-pugiem.html

  OdpowiedzUsuń
 6. zrobiłas mi smaka na te żeberka...:)

  OdpowiedzUsuń